ХОРОТЕКА НА ОТКРИТО

08.07.2019 - 29.07.2019
пл. "П. Славейков" (площада пред НЧ "П. Славейков 1871"), гр. Трявна

ХОРОТЕКА НА ОТКРИТО

Всеки понеделник от 8 до 29 юли, от 18:00 ч.

Организирано от сдружение "Промяната е в Tеб"

Спомняте ли си как тропкахме хорца миналата година в центъра на града?
Даже и благотворителна хоротека организирахме и събрахме част от средствата за тенис масата, от която се възползват много деца днес.
Настана време и за тазгодишните хора на открито. Заповядайте да разпуснете след работа, да се насладите на българската музика и танц, да се срещнете с познати. Без конкуренция и надпревара. Ей така, просто за забавление.
Това лято начело на хорото ще застане нашият доброволец Деница Цанева.
Хоротеките ще се провеждат пред читалището, а в градинката зад него паралелно ще има творчески работилници за деца. Така вие ще можете да оставите децата си с нас, докато откраднете време за себе си.
Очакваме ви на: 8, 15, 22, 29 юли от 18:00 ч. пред НЧ "Пенчо Славейков 1871"

Събитията са безплатни.
Ще сме благодарни на всяка подкрепа от Ваша страна, за да продължим и в бъдеще да организираме подобни събития за малки и големи.