История културни прояви

СРЕЩА С КРАСОТАТА НА МАРОКО

05.05.2018

Национален дарителски фонд „13 века България“ — галерия „Гъбенски“ в град Трявна, Н. Пр. г-жа Закия Ел Мидауи - извънреден и пълномощен посланик на Кралство Мароко, Община Трявна и сдружение „Спектър 21 век“ имат удоволствието да Ви поканят на 5 май 2018 г. /събота/ от 15.30 ч. на среща с красотата на Мароко под надслов „Покажи традицията! Подари празник!“ под патронажа на Н. В. Цар Симеон II.
Ще имате възможността да видите дефиле, представящо прекрасните женски национални костюми - кафтаните, ще разгледате изложба, разкриваща природното и архитектурно богатство на хилядолетното царство, ще се насладите на традицията на мароканския чай, поднесен под звуците на музика.
Ще бъде организиран малък базар със сувенири от Мароко, сред които и прочутото арганово олио.
Събитието е организирано по случай честването на празника "Дни на дърворезбата" в град Трявна!

Близки събития