ИЗЛОЖБА "ЧЕРНО И БЯЛО"

08.08.2017 - 30.09.2017
Галерия "Казаков", гр. Трявна

Димитър Кирилов Йовчев е роден в град Разград през 1996г. Завършил НУИ "Проф.В.Стоянов", град Русе, специалност "Рекламна графика". В момента е студент във втори курс в НХА, София, специалност "Графика" при доц. Десислава Христова. Работи в сферата на графиката и илюстрацията. Лауреат на VIII Национален младежки конкурс "Арт Колаж" Пловдив 2013г.

Лора Калоянова Димитрова е родена през 1997г. Учи и завършва специалност "Графика" в "НУИИ Илия Петров" и в момента продължава своето графично обучение в НХА при доц. Десислава Христова. Голяма част от творчеството й са гравюри с линолеум, с многобройни образи на животни, с които разкрива своя интерес към тях.