Изложба "Реализирана спонтанност" на Ива Съйкова

06.12.2018 - 05.01.2019

Националният дарителски фонд „13 века България“ ― Галерия „Гъбенски“ има удоволствието да Ви покани на първата самостоятелна изложба на Ива Съйкова ― Реализирана спонтанност. Откриването ще се състои на 6 декември 2018 г. от 17:00 ч. в Галерия „Гъбенски“, гр. Трявна, ул. „П. Р. Славейков“, № 47 (в двора на Калинчевата къща).

Авторката ще представи пред публиката 30 живописни платна в техника – акрил, масло, акварел, асамблаж с естествени материали и инсталация цитат на съвременния артист Rikrit Tavanija!

Изложбата ще открие Орфей Миндов.

За предстоящата изложба авторката написа :

„Вода съм –
Дива река!
Плитка локва-
Огледало съм.
Вода съм –
огледало за луна съм.
Дива съм-
Вода за море съм.
Муза съм -
Бледа луна!
Хлъзгавa вода
Риба съм!“

Експозицията може да бъде разгледана до 5 януари 2019 г. в дните сряда, четвъртък петък и неделя от 10:00 до 17:30 ч.
Очакваме Ви!